עוד מקומות בסצ'ואן

מלבד הפארקים והיעדים המפורסמים של מחוז סצ'ואן ישנם עוד לא מעט מקומות אשר אפשריים לחובבי ההרפתקאות אשר מוכנים לסטות עוד קצת מהשביל ולוותר מעט על הנוחות כדי להגיע למקומות ייחודיים והרבה פחות תיירותיים. 

הנה כמה דוגמאות:

עיר הנזירים Seda

בצפון מערב סצ'ואן  בין ההרים חבויה לה עיר הנזירים סדה (או בשמה המדוייק Lu Ruo Xiang), אולי המרכז הדתי המרשים ביותר בכל סין. 

לכאן עולים מדי שנה עשרות אלפי בודהסטים טיבטיים (וגם סינים) כדי ללמוד את סודות הבודהיסם הטיבטי. במקום ישנם כמה מקדשים גדולים ויפים, בתי ספר ל-8,000 הנזירים והנזירות שחיים פה ואתר "קבורת השמיים" הגדול ביותר מחוץ לטיבט. הדרך לכאן ארוכה ומשובשת אך מרהיבה ביופייה. 

גנזי

גנזי העיר המרכזית של האזור הטיבטי של צפון מערב סצ'ואן ושוכנת בעמק יפייפה. המשיכה למקום נובעת מהמרחבים העצומים, המקדש המרכזי שבגנזי, הנוף המרהיב והכפרים הטיבטים הקטנים והמאוד אותנטיים שבסביבה. זהיא נקודה מעולה למי שרוצה לכפרים היותר מרוחקים של צפון מערב סצ'ואן ולמחוז צ'ינגחאי.

 

עיר הנזירים סדה, מערב סצ'ואן
נזיר טיבטי בגנזי, מערב סצ'ואן
ליטאנג

הכפר הטיבטי ליטאנג שוכן בלב עמק רחב וירוק בגובה של 4,000 מטר מעל פני הים. למי שמחפש לראות את חיי הנוודים הטיבטיים במיטבם ועל הדרך גם לראות "קבורת שמיים" טיבטית מסורתית, ליטאנג הוא מקום נהדר בשיבלו\ה.

מומלץ בבעיקר לשלב את הטיול בליטאנג לממשיכים דרום מזרחה ליונאן על ה- "Back Door" היא הדרך המתפתלת לחצר האחורית של יונאן. 

ליטאנג, הרמה הטיבטית, מערב סצ'ואן
סונגפאן

הכפר סונגפאן נמצא בצפון סצ'ואן לא רחוק מהשמורות ג'יוז'איגו וחואנגלונג והוא מקום נהדר לשלב בטיול עם שתי השמורות המפורסמות. 

אחת הסיבות העיקריות להכניס את סונגפאן במסלול הטיול שלכם הם טיולי הסוסים באזור. ישנה אפשרות של טיול של כמה שעו ועד כמה ימים עם לינה בשטח או אצל מקומיים. סונגפאן היא גם נקודה מצויינת לממשיכים מזרחה למחוז גאנסו. 

יער הבמבוקים

ים הבמקבוקים שנמצא כ-3 שעות נסיעה דרומית לצ'נגדו זכה לפרסום רב בסין ובעולם כולו בעקבות הסרט "נמר דרקון" אשר כמה מסצנות הקרב המרהיבות ביותר שלו צולמו ביער המופלא. הסתובבות בשבילים של אוקיינוס הבמבוקים דרך האגמים החבויים לקול הציפורים והציקדות כשערפל דק עוטף אתכם זהיא בהחלט חוויה ייחודית וקסומה ממש כמו בסרט סיני . 

 (יער הבמבוקים, מחוז סצ'ואן (צולם ע"י גילי שיינר
שמורת יאדינג

שמורת יאדינג היא שמורה יפייפיה במערב המחוז על גבול יונאן. השמורה שוכנת בגובה 4,000 מטר מעל פני הים ובה הרים, יערות ואגמים מרהיבים. בימים אלה מוקם בשמורה שדה התעופה הגבוה בעולם. ניתן לשלב את הטיול בשמורה עם טיול לאגם לוגו-ח'ו שעל גבול יונאן. 

צרו איתנו קשר- טיול לסצ'ואן 

יובל:

מספר ישראלי- 03-3722300 

מספר סיני- 15208364170 (86+)

דור:
מספר ישראלי - 03-3747809 
מספר סיני- 18687228642 (86+)
מספר ישראלי
גילי 052-8762445
דור  058-5394704  
יובל 053-9403562 
שעות המשרד הן בין הימים ראשון עד חמישי בין 10:00-17:00
  • Facebook
  • Instagram
מסלולי טיולי בסין 
בייג'נג
יונאן 
סצ'ואן 
שנגחאי 
ש'יאן 
גווילין ויאנגשואו
גוויז'ואו 
טיבט
ש'ינג'יאנג
פארקים ושמורות טבע
הונג- קונג