מסע אל נפלאות מחוז יונאן 

כולל טרסות האורז של יואן-יאנג והרמה הטיבטית

לאחר שעברנו בשנה שעברה חוויה משמעותית גם השנה נצא בפסח הקרוב לטיול של 17 ימים בבייג׳ינג ובחבל יונאן בהדרכת דור חג׳בי. אתם מוזמנים להצטרף אלינו למסע שהוא הרבה מעבר לטיול, מסע מתוכנן היטב שיאפשר לכם לראות כמה שיותר מן התרבות המקומית והנופים המשתנים. כל זאת באווירה טובה, הדרכה מקצועית וסביבה חברית, הליכות נעימות, שווקים תוססים ומקומות הנסתרים מעיניו של התייר הממוצע.

העיר האסורה דרקון- צילום: יובל לוי
העיר האסורה- צילום: יובל לוי
החומה הגדולה- צילום: יובל לוי
תחילה נכיר את בייג׳ינג, הבירה הסינית מתחילת המאה ה-15. נתוודע להיסטוריה העשירה ולאתרים המפורסמים שהיוו את מרכז השלטון והפולחן הסיני ואשר מסתירים אגדות וסיפורים מרתקים. נסתובב על החומה הגדולה ונחווה את העיר אשר לצד המסורת העתיקה משמשת גם כמרכז הממשלתי והתרבותי של סין המודרנית.
יונאן החקלאית- צילום: יובל לוי
יאק ברמת שנגרילה-צילום: יובל לוי
נמשיך אל מחוז יונאן אשר בדרום מערב סין, שם לאורכה של דרך התה והסוסים העתיקה יערך רובו של מסענו. כבר מהמאה החמישית לספירה שימשה הדרך כדרך סחר מרכזית בין סין לטיבט ודרום מזרח אסיה והיוותה חלק מרכזי מדרך המשי הדרומית. נסע מדרום המחוז שגובל בלאוס וויאטנם ועד לשיפולי הרמה הטיבטית שבצפון המחוז.
דאלי, יונאן- צילום: רגב גור
יואן יאנג, בת מיעוט ההאני, צילום: יובל לוי
טרסות האורז של יואן- יאנג, יונאן צילום: יובל לוי
גשר הדרקון הכפול, ג'יאנשווי, יונאן, צילום: בני הנגאל
בדרום יונאן נמצאות טרסות האורז המרהיבות של יואן- יאנג, ביחד עם קבוצות המיעוטים המעניינות המאכלסות את האזור. זה הוא אחד המקומות המרתקים והיפים ביותר בסין. נבקר גם בעיירה העתיקה ג'יאנשווי אשר היוותה את אחד ממרכזי התרבות הראשיים של דרום מערב סין. 
מקדש הקופים בהר שיבאו, שאשי, יונאן
דרום יונאן, צילום: יובל לוי
מקדש סומזנלינג, שנגרילה, יונאן
נעלה צפונה דרך העיר העתיקה של דאלי והכפר שאש'י שם נכיר את מיעוט ה'באי' שחי באזור מזה 3,000 שנה. נבקר בליג'יאג בירת מיעוט הנאש'י אשר לו שורשים מטריאכלים ושפה ודת יחודיים. כמו כן, נבקר באזור שלושת הנהרות המקבילים ונסע לאורכו של האזור ההררי של נהר היאנגצה האדיר אשר חוצה את סין ממערב למזרח.  נטפס עד לשנגרילה אשר ברמה הטיבטית כאשר בדרך נכיר גם את מיעוט הליסו ה'אי' וכמובן את הטיבטיים. 
בדרך נתוודע לקונפוציאניזם והדאואיזם הסיני, לבודהיזם הסיני והטיבטי, ולדתות והאמונות הרווחות בקרב בני המיעוטים של חבל יונאן.
הר אלף הצבים, שמורת לאוג'ון שאן- צילום: יובל לוי
הטיול כולל הליכות נעימות וטיולים באזורים הלא מתויירים, בין השדות והכפרים השונים, אשר נעלמים מעינו של התייר הממוצע ומספקים חוויות ותמונות יוצאות דופן. במהלך הטיול נתרגל טאי צ’י ונלמד על השפה הסינית,  נתוודע למטבח היונאני המקומי, ופשוט נהנה מחוויה יחודית של פעם בחיים.
*** לפרטים נוספים אתם מוזמנים לכתוב אלינו וניצור קשר בהקדם. למסלול מפורט והרשמה ניתן ליצור קשר גם דרך חברת יומן מסע בקישור המצורף: http://travelog.co.il/yunnan2018/
מוזמנים להצטרף לטיול חוויתי ויוצא דופן אל עומקה של התרבות הסינית.. נשמח לשמוע מכם!
מספר ישראלי
גילי 052-8762445
דור  058-5394704  
יובל 053-9403562 
שעות המשרד הן בין הימים ראשון עד חמישי בין 10:00-17:00
  • Facebook
  • Instagram
מסלולי טיולי בסין 
בייג'נג
יונאן 
סצ'ואן 
שנגחאי 
ש'יאן 
גווילין ויאנגשואו
גוויז'ואו 
טיבט
ש'ינג'יאנג
פארקים ושמורות טבע
הונג- קונג