מסע עומק בסין בדגש על החבלים חונאן וגוויז'ואו

כולל פסטיבל 'אחיות האורז'

אתם מוזמנים להצטרף אלינו למסע בהדרכת יובל לוי אל עומקה של התרבות הסינית העתיקה והעכשווית. מסע שיתחיל בבייג’ינג, הבירה הצפונית, וימשיך בנסיעה חוצת חבלי ארץ מחונאן דרך המחוזות גוויז’ואו  וגואנש’י אשר לצד אוצרות הטבע המרהיבים במזרח דוגמת פארק אווטאר וטרסות האורז של לונגשנג, מסתירים גם כמה מבני המיעוטים המיוחדים המעניינים והצבעוניים באסיה. נכיר את מיעוטי המיאו, יאו, דונג, טו ג’יה, ז’ואנג ועוד.. אשר חלקם חיים בכפרי עץ מוקפים בטרסות אורז או נסתרים בהרים ושומרים על אורך חיים מסורתי. נסיים את הטיול במטרופולין האדיר של שנגחאי אשר ישלים לנו חלק נוסף בפסיפס התרבותי והמשתנה במהרה של סין. 

תחילה נכיר את בייג׳ינג, הבירה הסינית מתחילת המאה ה-15. נתוודה להיסטוריה העשירה ולאתרים המפורסמים שהיוו את מרכז השלטון והפולחן הסיני ואשר מסתירים אגדות וסיפורים מרתקים. נסתובב על החומה הגדולה ונחווה את העיר אשר לצד המסורת העתיקה משמשת גם כמרכז הממשלתי תרבותי של סין המודרנית.
נמשיך לחבל חונאן לביקור בשניים מהפארקים המרהיבים בסין בפרט ואסיה בכלל: שמורת טיאן-מן ('שער השמיים') ושמורת ג'יאנג ג'יה ג'ייה אשר נופיה המיוחדים היוו השראה לסרט אווטאר. משם נתחיל במסע שלנו בנסיעה דרך הנופים והכפרים של אזורי הספר הקדומים אל מחוז גוויז'ואו העמוס בקבוצות אתניות אשר שמרו על צביונם הייחודי ועד למחוז גואנש'י הדרומי שם נבקר בטרסות  האורז המפורסמות של לונגשנג ובעיירה יאנגשואו שעל שפת הנהרות הלי והיולונג.
זאת היא הזדמנות נדירה להכיר את התרבות הסינית לעומק בדרך ישירה ובלתי אמצעית. נצטרף ל'פסטיבל אחיות האורז' חג האוהבים המסורתי של מיעוט המיאו בחבל גוויז'ואו, נסתובב בין הבתים בכפרי המיעוטים השונים ונתארח בבתי המקומיים ונלמד על אורחות חייהם.
הטיול כולל הליכות נעימות בנופים המרהיבים של השמורות כמו גם באזורים הלא מתויירים בין השדות והכפרים השונים, אשר נעלמים מעינו של התייר ומספקות חוויות תמונות יוצאות דופן. במהלך הטיול נתרגל טאי צ’י ונלמד על השפה הסינית, קליגרפיה, ריקמה מקומית ועוד.. בכל מקום נתוודה למטבח המקומי ונטעם סוגי מאכלים שונים.
נסיים את הטיול בשנגחאי 'פנינת המזרח', המטרופולין האדיר אשר עובר תנופת פיתוח מסחררת החל ככפר דייגים קטן וכיום הוא מרכז העסקים של סין. זהוא הוא שינוי של 180 מעלות מהמקומות בהם ביקרנו עד עתה ויעניק לנו מבט נוסף ושונה לחלוטין על העולם הסיני המשתנה במהירות..
*** לפרטים נוספים אתם מוזמנים לכתוב אלינו וניצור קשר בהקדם. למסלול מפורט והרשמה ניתן ליצור קשר גם דרך חברת יומן מסע בקישור המצורף:    www.travelog.co.il/china2017/
מוזמנים להצטרף לטיול חוויתי ויוצא דופן אל עומקה של התרבות הסינית.. נשמח לשמוע מכם!
מספר ישראלי
גילי 052-8762445
דור  058-5394704  
יובל 053-9403562 
שעות המשרד הן בין הימים ראשון עד חמישי בין 10:00-17:00
  • Facebook
  • Instagram
מסלולי טיולי בסין 
בייג'נג
יונאן 
סצ'ואן 
שנגחאי 
ש'יאן 
גווילין ויאנגשואו
גוויז'ואו 
טיבט
ש'ינג'יאנג
פארקים ושמורות טבע
הונג- קונג