טיולי עומק בסין 2020

שנת 2020 יוצאת לדרך, ואנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו למגוון מסעות מרתקים ברחבי סין. הודות להכרות העמוקה שלנו עם כל חלקי סין, לצוות המקומי המיוחד שמלווה אותנו ובעיקר הודות למדריכים הנפלאים שלנו: כל טיול אצלנו הופך למפגש אישי ואנושי  שונה מכל מה שהכרתם.
כל הטיולים שלנו יוצאים בקבוצות קטנות ואיכותיות וכל המסלולים יחודיים רק לנו.
פסטיבל השלג חרבין.jpeg
תאריכים: 2-16.2  
טיול חורף יחיד במינו לפסטיבל הקרח בחרבין ולחבל יונאן. הצטרפו אלינו למסע שתחילתו בחרבין שבצפון מזרח סין. שם מתקיים ׳פסטיבל הקרח׳ עוצר הנשימה עם עשרות פסלי ענק ובניינים מרהיבים עשויים מקרח המוארים בתאורה יפייפיה. הפסטיבל נמשך כחודש בשנה ויוצר מחזה חד פעמי. משם נחצה לצידה השני של סין לתוך עומקו של חבל יונאן הדרום מערבי. שם נצא למסע עומק בין פריחת הקנולה הקצרה והמרהיבה, טרסות האורז המוצפות, ערים העתיקות, כפרי מיעוטים ושווקים ונגיע עד הרמה הטיבטית של שנגרילה. זה הוא מסע לאזורים יוצאי הדופן של סין של החורף אשר מעטים זוכים לראות.
 
 * בהדרכת: ליה אגרנוב
IMG_1860-2.jpg
תאריכים: 5-19.4 
טיול ייחודי מסוגו אל הפרובינציות הדרומיות של סין, אל אזורים המוכרים ליודעי דבר כמקומות היפים ביותר בסין. הטיול מתמקד באזורים היותר מיוחדים של שלה: נבקר במקומות המשופעים בעמקים, גשרים טבעיים, נהרות תת קרקעיים ומערות נטיפים ובאזורים המוקפים ביערות והרים מרהיבים בהם שוכנות שמורות טבע מן היפות ביותר באסיה. בטיולנו לסין נהנה מהנוף המרהיב, מהשטחים המעובדים, מהכפרים הציוריים, מהכפריים העוסקים במלאכת השדה ומבני המיעוטים השונים, הניכרים כל אחד בלבושו הצבעוני המיוחד. כל זאת זאת לצד מספר ערים גדולות וחשובות ולמספר מוקדים הממחישים את התרבות המגוונת ועתיקת היומין של מדינה זו. הטיול יתמקד בשני פסטיבלים הנערכים בתקופה זו של השנה: פסטיבל "אחיות האורז" של בני מיעוט המיאו ופסטיבל המים - ראש השנה של מיעוט הדאי.
 
* בהדרכת: יובל לוי ובשיתוף עם ׳אקו טיולי שטח׳
IMG_2203.JPG
תאריכים: 10-24.4 
 במסענו לארץ הדרקון ננסה להכיר לעומק כמה מהתרבויות המעניינות בהן. נחווה לצד חיי הכפר, תוך התמקדות במחוז יונאן, ניסע בדרכים בעלות חשיבות היסטורית ותרבותית רבה, כמו "דרך התה והסוסים" ונכיר מיעוטים שונים באזור, נבקר במקדשים מרהיבים, בשווקים צבעוניים, בסמטאות ציוריות בעיירות עתיקות. נבקר בבתי מלאכה לעבודות מסורתיות כמו צביעת בדים ורקמת משי.  ֿנגיע בין היתר בטיולי הליכה קצרים לאגמים, לנהרות ולהרים, נצא לשייט באגמים של גווילין, בנהר ה"יו לונג" ובתעלות המים של העיירה הקסומה ג'וג'יהג'יאו ונישאר פעורי פה מול נופי טראסות האורז של לונגשנג, צבא חיילי הטרקוטה בשיאן, החומה הסינית בבייג'ינג. וכמובן שנחווה את התרבויות המגוונות גם דרך המאכלים האופייניים לכל מקום, שהם חוויה קולינארית שונה ודרך מופעי האומנות השונים.
 * בהדרכת:  דור חג׳בי בשיתוף עם ׳יומן מסע׳
sichuan.jpg
תאריכים: 22.7-2.8
טרק יחודי מסוגו למיטיבי לכת בלבד אל הנופים הנסתרים של מזרח הרמה הטיבטית שבמערב סצ’ואן.  אזורים אלו עוצרים בחובם נוף פראי מרתק לצד נוף אנושי ייחודי. תרבות הנוודים והבודהיזם הטיבטי נגלים כאן במלוא יופיים והדרם.  
במהלך הטיול ילווה אותנו הצוות המקומי ביחד עם אנשי היאקים והפרדות שיעזרו לנו בסחיבת האוהלים והציוד. הלינה תהיה משולבת בין לינה באוהלי שדה, אירוח באוהלי נוודים ובלודג’ טיבטי מקומי.
 
 * בהדרכת: יובל לוי ובשיתוף עם ׳אקו טיולי שטח׳
25586766_1628619773858386_73935130331250
תאריכים: 9-23.8
טיבט נחשבת לאחד האזורים המרתקים ביותר למסע. הטיול פורש בפני המטייל מרחבי נוף עצומים ומגוונים – רכסים מושלגים, רמות נרחבות, עמקים מעובדים ואגמים הרריים. נוסף על נופי הטבע, אנו נחשפים לנופים אנושיים מרתקים ולאוכלוסייה המנהלת את חייה בתנאי מחייה קיצוניים, כפי שניהלה אותם לפני מאות שנים.
זהו מסע המשלב מפגש עם אנשים, כפרים קטנים, מנזרים עתיקים, אמונות, מנהגים, טקסים, אומנות וארכיטקטורה מסורתית. בנוסף נשתתף בפסטיבל השוטון השנתי בלהאסה הפסטיבל הדתי החשוב ביותר בלוח השנה הטיבטי.
 
 * בהדרכת: יובל לוי ובשיתוף עם ׳אקו טיולי שטח׳
תאריכים: 9-26.8  
 
דרך המשי ההיסטורית הינה דרך סחר עתיקה אשר היתה מרכז חייהם של עמים רבים. מהעת העתיקה ועד היום דברים רבים השתנו, שלטונות התחלפו, קווים גאוגרפים סומנו מחדש והמודרניזציה מאיימת להגיע מכל כיוון. עם זאת הקסם של דרך הסחר העתיקה עדיין חי וקיים- במהלך הטיול נעבור בנופים מדהימים, נחצה מדבריות, רכסי הרים גבוהים, אגמים נסתרים ובעיקר נפגוש את העמים אשר יושבים לאורכה של הדרך ביניהם סינים, אויגורים, טיבטיים טג׳יקים, קזחים ועוד, ונכיר את היופי התרבותי שהתנגשות ציויליזציות אלו יצרה.
 
 * בהדרכת: דור חג׳בי
מספר ישראלי
גילי 052-8762445
דור  058-5394704  
יובל 053-9403562 
שעות המשרד הן בין הימים ראשון עד חמישי בין 10:00-17:00
  • Facebook
  • Instagram
מסלולי טיולי בסין 
בייג'נג
יונאן 
סצ'ואן 
שנגחאי 
ש'יאן 
גווילין ויאנגשואו
גוויז'ואו 
טיבט
ש'ינג'יאנג
פארקים ושמורות טבע
הונג- קונג