* המסמך להלן מובא להתרשמות כללית בלבד ואינו מחייב אי אילו מן הצדדים.

 

 

תאריכים:

 

שם הלקוח: _________________________ מספר דרכון:___________________

 

הרשמה והשתתפות

הרשמת הנוסע לטיול וגם/או השתתפות בטיול מהווה את הסכמתו המפורשת לתנאים המפורטים לעיל.

חוזה זה ותנאי ההשתתפות והמידע הכללי שלהלן, מהווים את חוזה ההתקשרות בין הנוסע שנרשם לבינינו*.

* החברה  שלנו הינה חברה רשומה בהונג-קונג שמתמחה בייעוץ וסיוע בענייני תיירות וטיולים, אך אינה חברת תיירות! אנו עובדים בכל אזור בסין עם ספקים מקומיים מורשים בלבד.

 

אנא קראו בשימת לב:

 

תנאים ומידע כללי:

פרטים טכניים:

תוכנית הטיול היא טנטטיבית ויכולה להשתנות בהתאם לנסיבות בפועל – מזג אוויר, איחורים בטיסות, מחלה, פציעה, דרישת הלקוח לשינוי מקומי, החלטה של המדריך במקום בהתאם לנסיבות ובהתייעצות עם הלקוח, או כל סיבה אחרת שאינה בשליטתו הישירה של מארגן הטיול או מי מספקיו. אחריות על הפרשי תשלומים אינה חלה על מארגן הטיול במקרה זה.

*אנו עושים את כל המאמצים לעבוד עם הספקים הטובים ביותר בנמצא, אך איננו נמצאים אתכם בשטח על מנת לפקח על אופן הוצאת הטיול ואיכותו. לכן, בכל בעיה או טענה, אל תהססו ליצור איתנו קשר בזמן הטיול ונשתדל לסייע בצורה הטובה והיעילה ביותר (החלפת מדריך, שינוי בית מלון וכו').

תשלומים נוספים שיתכן ויתבקשו בעקבות שינויים שיבוצעו במהלך הטיול בשל בקשת הלקוח, יחולו על הלקוח בלבד. חובה על הלקוח להצטייד בביטוח רפואי וביטוח נסיעות מתאימים לפני הנסיעה. לאחר שקניתם פוליסת ביטוח, אנא שלחו אלינו את הפרטים על מנת שנוכל להתארגן בהתאם במידה ותזדקקו לטיפול רפואי במהלך הטיול.

 

לצורכי סגירת הזמנה אנא שלחו מספרי דרכונים, שמות מלאים כפי שמופיעים בדרכון, תאריכי לידה, תאריכי תפוגת הדרכונים ומקום הוצאתם.

בכל מקרה, מומלץ לשמור עותק מצולם של הדרכון בחשבון האי-מייל שלכם או עותק מודפס אצל אחד המטיילים האחרים למקרה של גניבה. במידת הצורך – תוכלו לשלוח עותק מצולם גם אלינו.

 

תנאי תשלום:

מחיר הטיול:

מחיר הטיול מחושב ביואנים והמחיר בדולרים הוא לשם השוואה בלבד. ביום התשלום, תתבקשו להעביר את הסכום המתאים בהתאם לשער החליפין המעודכן. אנא בררו מול הבנק את שער ההמרה לפני ביצוע ההעברה הבנקאית. עמלת ההעברה תחול על הלקוח בלבד.

שימו לב כי המחיר לעיל אינו כולל את עמלות ההעברה ו/או עמלות ההמרה של הבנק. הבנקים בסין אינם גובים עמלות ולכן יש לשים לב שפקיד הבנק מודע לכך שעלויות נוספות משולמות מצד הלקוח ולא יורדות מהסכום המועבר לסין.

לצערנו, איננו יכולים לקבל כרטיסי אשראי בסין. על כן, התשלום יתבצע בהעברה בנקאית אחת או שתיים בהתאם למסגרת הזמנים ובתיאום מראש עם החברה. באם הוסכם כי התשלום יתבצע בשתי העברות, יש לבצע העברה ראשונה על סך 50% ממחיר הטיול הכולל לצורך סגירת הטיול ואת ייתרת התשלום להעביר לא יאוחר מחודש לפני יום הטיול הראשון.

במידה וסוכם על תשלום היתרה במזומן ביום ההגעה, יש לשלם את מלוא היתרה ביום הטיול הראשון.

אי עמידה בתנאי התשלום הנ"ל משחררת את מארגן הטיול מכל התחייבות כלפי הלקוח.

תנאי תשלום אחרים יתאפשרו רק עם סוכם על כך מראש בכתב על ידי שני הצדדים.

 

המחיר כולל:

 

טיסות

טיסות פנימיות במחלקת תיירים בחברת תעופה מקומית בהתאם למסלול הטיול. אנו ממליצים לכל נוסע לקחת עימו לא יותר ממזוודה אחת ותיק יד אחד בלבד.

 

לינה

אכסון בבתי מלון או בתי הארחה ברמה ובסגנון אשר נקבעו מראש ובתיאום עם המטיילים או ראש הקבוצה המצוינת בכל טיול. עם זאת, אין לנו שליטה על התפוסה בבתי המלון ובתי הארחה השונים. אנו נעשה כל שביכולתנו על מנת להבטיח את בתי המלון עליהם סוכם, אך במקרה של תפוסה מלאה, נחליף לבית מלון/בית הארחה באותה הרמה או גבוהה יותר.

 

כלכלה

בכל מסלול טיול הנקבע באופן ספציפי עם כל קבוצה, במסגרת הצעת מחיר מובא פירוט הארוחות הכלולות במחיר.

 

סיורים ופעילויות

בכל תוכנית טיול המופיעה בהצעת מחיר פורטו הסיורים על סוגיהם השונים והפעילויות הכלולות בטיול.

 

תחבורה

תחבורה בהתאם לגודל הקבוצה. רכבים נוחים להסעת הנוסעים וחפציהם. הרכבים משרתים אותנו לביצוע תוכניות הטיול ולביקור במקומות הכלולים במחיר הטיול, כפי שפורט בתוכנית ובהצעת מחיר.

 

המחיר אינו כולל:

 • טיסות בין-לאומיות

 • מסמכים ואשרות כניסה-הוצאת דרכון, בדיקת תוקפו, הארכת תוקפו והנפקת אשרות כניסה הינן באחריות הנוסע ו/או סוכן הנסיעות ואינה באחריות המארגן. תשלומים בגין אגרות, היטלים, ודמי טיפול להוצאת/הארכת דרכון והנפקת אשרות כניסה, הינם באחריות המטיילים בלבד.

 • ביטוח- הנוסעים ומטענם אינם מבוטחים בביטוח כלשהו במסגרת הטיולים. אנו מחייבים את הנוסעים לבטח את עצמם ואת מטענם על מנת לצאת לטיול.

 • ארוחות- ארוחות אשר לא פורטו בתוכנית הטיול ובהצעת המחיר לכל קבוצה באופן ספיציפי.

 • תוספת ליחיד בחדר-תוספת ליחיד בחדר תגבה בנוסף למחיר הטיול, אלא אם כן הוגדר אחרת בהצעת המחיר.

 • שונות- כרטיסים למופעים ובילויים שלא נכללו בטיול. שירותים מיוחדים ושימוש במתקנים ושירותים אשר דורשים תשלום נוסף ואינם כלולים במפורש בהצעת המחיר (דוגמת כביסה, אלכוהול בארוחות וכו').

 • תשר לנותני השירות השונים ביניהם הנהגים והמדריכים.

 • כל מה שאינו כלול במפורש בתכנית הטיול הסופית.

 

שינויים במהלך הטיול:

במהלך הטיול ייתכנו שינויים בתוכן הטיול מסיבות שונות שאינן בשליטתנו כגון בעיות מזג אוויר, שינוי ועבודות בכבישים, עיכובים בטיסות, החלטות ממשלתיות ועוד. אנו נעשה כל שביכולתנו על מנת לשמור על התכנית המקורית אך אם היה וחלו שינויים, על המטיילים לקבל זאת ולהבין שזוהי חלק מהחוויה של יציאה לטיול במדינת סין, לקבל זאת בחיוך גדול ויחד אתנו לקבל החלטה על מהות השינוי והתוכן שלו.

ביטול הטיול לאחר אישורו:

 

 • על מנת לבטל טיול שאושר ושולם (גם אם חלקית) אנא שלחו לנו הודעה במהירות האפשרית, באימייל או בטלפון

 • על ביטול טיול שנעשה עד 14 ימי עסקים טרם מועד הטיול המתוכנן יוחזר מלוא סכום הטיול למעט כ-400$ לאדם.

 • על ביטול טיול שנעשה עד-5 ימי עסקים לפני מועד הטיול המתוכנן, ינוכו דמי הטיסות ששולמו ויוחזרו 30% מהיתרה ללקוח.

 • על ביטול טיול שנעשה פחות מ-5 ימי עסקים לפני מועד הטיול המתוכנן, לא יתקבלו החזרים.

 • במקרים חריגים, אל תהססו ליצור איתנו קשר ונשתדל לבחון כל מקרה לגופו.

 

במהלך הטיול:

המארגן לא יהיה אחראי לכל נזק, ישיר או עקיף, לגוף או לרכוש, שיכול להיגרם במהלך הטיול או עקב ביטולו או שינויים בו, מכל סיבה שהיא, לרבות בגין תאונה, גנבה, אבדן של כבודה או מסמכים, או הוצאות שהיה על המטייל להוציא בגינם.

מתרחשות מעת לעת הפתעות ואף תקלות בלתי צפויות, בשל גורמים אשר אינם תלויים בנו, ואשר יש בהם כדי לגרום שינויים בטיול, או לפגיעה ברמת השירותים המובטחת. בסין, הקריטריונים של שירותי התיירות אינם כמו אלה המוכרים בישראל או במדינות מערביות אחרות ויש לקחת זאת בחשבון. אנא, קבלו זאת ברוח טובה, בסבלנות ובהומור, וראו זאת כחלק בלתי נפרד מחוויית הטיול וההיכרות עם המקום. המארגן מצידו יעשה הכל כדי שהטיולים יהיו מוצלחים, אך במקביל, ישמור לעצמו את הזכות לבצע שינויים במסלול בהתאם למצב בשטח, גם אם השינויים כוללים ויתור על אתרים שצוינו בתכנית. 

טיסות פנים: איחורים, דחיות ואף ביטולים של טיסות פנים בסין אינם דבר נדיר. אנו מזמינים עבורכם את טיסות הפנים כחלק מהשירותים שאנו מארגנים עבורכם (ללא עמלה נוספת) אך איננו אחראים על שינויים שנעשים על ידי חברות התעופה. אנו נעשה את המירב על מנת למצוא פתרון הולם במקרה של שינוי או ביטול של טיסות, אך במידה והשינוי יגרור תשלום נוסף, תשלום זה יחול על הלקוח בלבד.

חברות התעופה בסין אינן לוקחות אחריות על איחורים לטיסות בינלאומיות. 

מלווה ישראלי/זר:

בסין אין לזרים הסמכה כמדריכי טיולים, על כן הם מוגדרים כמלווים בלבד. יחד עם זאת, הם יעשו את כל המצופה ממדריך לרבות הדרכה, ארגון הטיול, דאגה לרווחת המטיילים ועוד.

במידה והמלווה הישראלי לא יוכל להתיצב לטיול מסיבות אישיות שאינן בשליטתנו, נעשה את המירב להחליפו במלווה ישראלי אחר. במידה ועקב מיעוט המלווים הישראלים לא ימצא מלווה ראוי, נחליפו- תוך עידכון ובתיאום עם המטיילים, במדריך מקומי, והפרש העלויות יוחזר ללקוח. 

 

 

במידה ודבר מה אינו ברור או מובן, אל תהססו לשלוח אלינו אי-מייל או להתקשר ונשמח לענות ולהסביר.

 

בבקשה חתמו שקראתם ואישרתם את התנאים לעיל, סרקו את הדף ושלחו אלינו חזרה במייל.

 

אני מאשר שקראתי את הקובץ הנ"ל ואני מסכים לתנאים הרשומים בו ומקבל עלי את תנאי הטיול.

 

שם _______________________                  בתאריך  _____________________       

 

חתימה _______________________     

 

תשלום דמי ההרשמה מהווה אישור להסכמה על התנאים המפורטים במסמך זה.

בכל שאלה או עניין, נשמח לעמוד לשרותכם.

                                                                                                                     בברכת טיול נפלא!

צוות 'לשם ובחזרה'       

תנאי השתתפות לטיול בסין:

מספר ישראלי
גילי 052-8762445
דור  058-5394704  
יובל 053-9403562 
שעות המשרד הן בין הימים ראשון עד חמישי בין 10:00-17:00
 • Facebook
 • Instagram
מסלולי טיולי בסין 
בייג'נג
יונאן 
סצ'ואן 
שנגחאי 
ש'יאן 
גווילין ויאנגשואו
גוויז'ואו 
טיבט
ש'ינג'יאנג
פארקים ושמורות טבע
הונג- קונג