סין הכפרית

 18 ימים 17 לילות 

טיול עומק בדרום מערב סין במחוזות : גואנש׳י, גוויז׳ואו ויונאן.

 המסלול של ׳סין הכפרית׳ יקח אתכם אל הטבע המברהיב והכפרים החלקאיים של המיעוטים החיים במחוזות הלא מפותחים של סין. 

המסלול משלב הליכות רגליות קלות, ביקור בכפרים אותנטיים וטבע מרהיב של שמורות כמו גם טבע בתולי ובעיקר משלב בין התרבות הסינית הקלאסית עם תרבות בני המיעוטים השונים דוגמאת ה-מיאו, ז׳ואנג, באי, נאש׳י, טיבטיים ועוד. 

המסלול "סין הכפרית" מתאים לכל מי שאוהב: טבע, כפרים אותנטיים, הליכות קלות, הסטוריה ותרבות.

 

רמת הנוחות בטיול טובה. 

העיר האסורה 1_edited
העיר האסורה דרקון
חומה 2
העיר האסורה 1_edited
העיר האסורה דרקון
חומה 2

יום 1: ישראל- בייג'ינג (לינה: בייג'ינג)

ברוכים הבאים לבייג'ינג, בירתה של סין מאז המאה ה-13 ועד היום. על אף הפיתוח המהיר שחל בה, מצליחה בייג'ינג לשמר- לצד גורדי השחקים שצומחים בה מדי יום- גם את מורשתה המפוארת, ומהווה את מרכז התרבות המשגשגת של סין. בימים הקרובים נלמד להכיר את העיר על כל צדדיה.

את הטיול בבייג’ינג נתחיל בארמון הקיץ שנבנה בתקופת שושלת צ'ינג ושימש כאתר נופש פרטי של המשפחה הקיסרית. נצא לשיט רגוע באגם ונסייר ברגל לאורך המקדשים, החצרות והמבנים בעלי הארכיטקטורה היחודית לשושלת האחרונה של סין. בנוסף, נשמע גם את סיפורה של הקיסרית האם- אחת הדמויות המרתקות והשנויות ביותר במחלוקת בהסטוריה הסינית- אשר שלטה בסין בימיה האחרונים של הקיסרות.

משם נחזור למלון למנוחה קצרה. בערב נבקר בשוק הלילה
שברחוב Wangfujing והאמיצים ביניכם יוכלו לטעום את מאכלי הרחוב הסינים.

לאחר מכן העברה למלון שלכם.

 

 יום 2: בייג'ינג (לינה: בייג'ינג)

נתחיל את היום מביקור במקדש השמים, מקדש ייחודי מסוגו אשר בו נערכו הטקסים על ידי "בן השמים" - קיסר סין, ובהם ביקש את עזרת השמים ליבול טוב והגנה על הממלכה והמשפחה הקיסרית. כיום המקום היפייפה הוא אחד המקומות האהובים על הבייג'ינאים אשר מגיעים לכאן בבוקר להתאמן בטאי צ'י, להתעמל, לרקוד ריקודי עם ועוד.. נצטרף למקומיים בהתעמלות הבוקר ומשם נמשיך לסיור במקדש.

לאחר מכן נמשיך אל כיכר טיאן אן-מן, אחד המקומות החשובים ביותר למהפכות שחלו בסין במאה השנים האחרונות ואחד האתרים המזוהים ביותר עם המפלגה הקומוניסטית בסין.  משם נצא לסיור בעיר האסורה, משכנם של 24 קיסרים משושלות מינג וצ'ינג. הכניסה למקום זה היתה אסורה על כלל התושבים למעט קיסר סין, פילגשיו וסריסיו. מכאן שלטו הקיסרים במשך כ-505 שנים על האימפריה העצומה. נבקר בהיכלים המרכזיים וגם בכמה חצרות קטנות ויחודיות המספרות את הסיפורים המרתקים של המקום. משם נטפס אל גבעת הפחם אשר ממנה נשקף נוף נהדר על בייג'ינג. זו היא גבעה מלאכותית שנבנתה מאחורי העיר האסורה על מנת לשפר את ה"פאנג שווי" של המקום. כאן הגיעו לסיומם חייו הטרגיים של הקיסר האחרון לשושלת מינג כאשר תלה את עצמו ביחד עם פלגשו האהובה כאשר המורדים צבאו על העיר. 

לבסוף נצא בריקשה לסיור בחוטונגים - השכונות הישנות של בייג'ינג. אלו הן שכונות עתיקות המורכבות מעשרות חצרות משותפות, ומספקות הצצה לאורך החיים של האנשים הפשוטים של לפני המודרניזציה. בדרך נעצור לביקור אצל משפחה מקומית.  

לסיום נלך לצפות במופע הקונג- פו המרהיב של נזירי השאולין.

 

יום 3: בייג'ינג (לינה:  בייג'ינג)

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה לעבר Mutianyu Great Wall, אחד האזורים היותר יפים (אך לא יותר מדי מתויירים) של החומה הגדולה, סימן ההיכר הידוע ביותר של סין וגאוותם הלאומית. נעלה ברכבל לראש החומה ונמשיך בסיור רגלי לאורכה ונשמע כיצד על אף גודלה והפרסום הרב שלה, זו נכשלה ברגע האמת ולא עמדה ביעודה. את הדרך למטה נוכל לעשות ברכבל או במגלשה.

לאחר שנחזור לעיר נבקר בכפר האולימפי ונראה מבחוץ את איצטדיון קן הקוקיה ואת "בועת המים" - הבריכה האולימפית, שני המבנים המרשימים ביותר של משחקי האולימפיאדה משנת 2008 שנערכה בסין.

משם נמשיך אל רובע האמנות 798 הממוקם בלב בייג’ינג. בעבר שימש המתחם כאזור תעשיה אך לאחר שהמפעלים הועברו אל מחוץ לעיר, הוסב המתחם הענק למרכז האמנות המודרנית של בייג'ינג. ברובע ניתן להיחשף לפן קצת שונה של בייג'ינג, רוח מודרנית ולעיתים אף חתרנית, אשר נדיר להיתקל בה במקומות אחרים.

IMG_20160323_090133
20081209174259125650487303
טרסות האורז של לונגשן
IMG_20160323_090133
20081209174259125650487303
טרסות האורז של לונגשן

יום 4: בייג'ינג – גווילין (לינה: גווילין)

לאחר ארוחת בוקר וצ’ק אאוט מהמלון, העברה אל שדה התעופה של בייג׳ינג לטיסתכם לגווילין שבחבל גואנגש'י. המחוז כולו ידוע בתצורות נוף הייחודיות שלו ומוכר כאחד המקומות היפים בסין.

לאחר הנחיתה נסע למערת ׳חליל קנה הסוף׳ המפורסמת. מערה ענקית זו באורך של כ-240 מטרים ובה חללים ענקיים, נטיפים גדולים וחללים היחודיים לסלע הקראסטי. נסתובב במערה ונתרשם מגדולה והתאורה המיוחדת בפנים.

נמשיך משם אל אחד המדרחובים היפים של גווילין ונסיים בסיבוב ברחובות העיר ובשוק הלילה המקומי.

לאחר מכן נסע אל המלון שלכם במרכז העיר.

 

יום 5: גווילין - לונגשנג - יאנגשואו (לינה: יאנגשואו)

נצא בבוקר בנסיעה אל טרסות האורז המפורסמות של לונגשנג - הטרסות נבנו בידי המקומיים במשך מאות שנים וממשיכות להתפתח גם היום. מאות הטרסות שמטפסות מתחתית ההרים עד ראשיהם יוצרות את אחד המקומות המרהיבים בסין ואחד מהמפעלים תוצרת אדם המרשימים בעולם.

נמשיך ונבקר בכפר פינג-אן שם נטייל בין נקודות התצפית השונות ונפגוש את בני מיעוט הז’ואנג ואת בנות שבט ארוכות השיער.

 

אחר הצהריים נסע כשלוש שעות אל העיירה יאנגשואו, אשר הודות לנוף ההרים הקראסטיים שבוקעים מהאדמה ונהרות ה’לי’ וה’יולונג’ שמשני צדדיה הפכה עם השנים לאחד המקומות האהובים ביותר על מטיילים סינים ומערביים כאחד.

 

לאחר ההגעה נצא לארוחת ערב וסיבוב ב’רחוב המערבי’ שוקק החיים. 

 

יום 6: יאנגשואו (לינה: יאנגשואו)

נצא בבוקר מיאנגשואו לשיט על נהר ה"לי" כל הדרך לעיירה פולי דרך הנוף האופייני לאזור כשבצדי הנהר יזדקרו עמודי והרי ה’קארסט’ המרהיבים . לאחר ההגעה נבקר בעיירה העתיקה של פולי  ובשוק המקומי.

משם נמשיך אל הגבעה המפורסמת של יאנגשואו – גבעת הירח. גבעה קשתית וסלעית זו מספקת נוף מרשים על מצוקי הקראסט היחודיים של האזור. לאחר מכן נמשיך לחקור את האזור ונצא למסע בין האזורים הכפריים של יאנגשואו.

בערב נלך לצפות במופע Yangshuo Impression, מופע עוצר נשימה אשר נהר ה'לי' משמש בו במה למאות הרקדנים והרקדניות.

יום 7: יאנגשואו - גווילין – ג׳אוש'ינג (לינה: ג׳אוש'ינג)

נתחיל את היום בשוק המקומי של יאנגשואו, שם נהנה מהאווירה של  שוק בוקר סואן.

לאחר מכן נצא בנסיעה חזרה לגווילין שם נעלה על הרכבת המהירה לתוך מחוז גוויג’ואו, אחד המחוזות העניים ביותר בסין אך גם מהמרתקים שבהם. המקומיים נוהגים לומר שלא תמצא כאן ‘שלושה ימים ללא גשם ולא שלושה קילומטרים של דרך ללא פיתולים’ זאת הודות לטופוגרפיה של המחוז המאופיינת בהרים וגבעות שביניהם מפרידים אין ספור נחלים ונהרות. האזור עמוס בקבוצות אתניות רבות ומגוונות אשר משתייכות לקבוצות המיעוטים הסיניות וחלקן אף משמרות את אורך חייהן המסורתי והאותנטי.

נגיע עם הרכבת אל העיירה ג’אוש'ינג אשר שוכנת בעמק צר ונסתר ומשמשת כמרכז התרבות של מיעוט ה’דונג’. בני הדונג ידועים בבנייתם הייחודית בעץ ללא מסמרים ובעיקר ב’מגדלי התוף'  המתנשאים לגובה של עד 30 מטרים. מגדל התוף משמש את הכפר, או כמה כפרים יחדיו כמקום בו מתנהלות ישיבות מועצת הכפר והמקום בו דנים בנושאים חשובים מעת לעת, ומשמש למרכז בו נחגגים החגים ונערכים הטקסים החשובים.

לאחר ההגעה נבקר בכפר טאנג-אן שמשקיף על העמק. נסתובב בין בתי העץ היפים של הכפר כאשר בהתאם לזמן נוכל לרדת ברגל כל הדרך בחזרה לג’אוש'ינג, הליכה של כשלוש שעות במורד טרסות האורז והכפרים שבדרך.

IMG_20160420_212053
IMG_20160421_090815
IMG_20160420_102332
IMG_20160420_212053
IMG_20160421_090815
IMG_20160420_102332

יום 8: ג׳אוש'ינג (לינה: ג’אוש’ינג)

נצא בבוקר מג’אוש’ינג אל הכפר חואנג-גאנג שנדמה כי הזמן קפא בו מלכת, ונפגוש את המקומיים אשר שומרים על אורך חיים שנדמה כי כמעט ולא השתנה במשך מאות שנים.

משם נסע אל הכפר בה-שה, כפר קטן השוכן בראש הר גבוה המשקיף על העמקים הרבים מסביב. נסתובב בין שבילי הכפר הקטן ונכיר את מיעוט המיאו, המיעוט הגדול ביותר וככל הנראה גם המגוון ביותר בסין, אשר לו הסטוריה של אלפי שנים. השם ‘מיאו’ הוא סיני במקורו וניתן לפרשו כ-‘פראיים’- כינוי אשר ניתן לקבוצות העמים אשר ישבו באזורי הגבול של האימפריה הסינית העתיקה ושכיום מהווים את המחוזות הדרומיים של סין. משם נסע בחזרה לג’אוש’ינג שם נעביר ערב רגוע.

 

 

יום 9: צונג ג׳יאנג - גויי-יאנג - מפלי חואנג גואושו (לינה: מפלי חואנג גואושו)

לאחר ארוחת בוקר וצ’ק אאוט מהמלון נבקר בשוק הצבעוני של צונג ג’יאנג. משם נמשיך  אל תחנת הרכבת שם נעלה על הרכבת המהירה ל-גווי-יאנג - בירת מחוז גוויג'ואו, נסיעה של כמעט שעתיים.

בגווי-יאנג יאסוף אותנו הרכב ואיתו נמשיך בנסיעה למפלים האדירים של חואנג גואושו, המפלים הגדולים ביותר בסין. את היום נעביר בסיור באזור המפלים ושמורת טיאן ש’ינצ’יאו. הטיול כולל הליכות קצרות בתוך השמורה, ועלייה לעבר חלקם העליון של המפלים.

את הלילה נעביר במלון בתוך השמורה.

 

יום 10: מפלי חואנג גואושו - גווי-יאנג - ליג׳יאנג (לינה: שו-ח'ה)

בבוקר נמשיך את הטיול באיזור המפלים של חואנג גואושו שם נוכל להתרשם מהעוצמה האדירה והסביבה המדהימה של הפארק.

לאחר מכן נמשיך לביקור בכפר יון-פנג אשר ידוע גם בשם טונפו. הכפר אשר ניצב במקומו מתקופת שושלת המינג הוקם במקור כמוצב צבאי קידמי בעת השתלטות הקיסרות על אזורי הספר הדרומיים, כיום מחוז גוויג’ואו. הכפר מכיל אלמנטים צבאיים רבים אשר נותרו על תילם עוד מהתקופה העתיקה. ביניהם השערים היפים ומגדלי השמירה.

לאחר הסיור בכפר נסע חזרה  לגווי-יאנג שם נעלה על טיסה לליג'יאנג שבמחוז יונאן.

לאחר ההגעה לליג’יאנג ניסע למלון שלכם שבעיירה העתיקה של שו-ח'ה.

IMG_2715
'שדות דאלי והרי ה'טסאנג
בת מיעוט ה'נאשי'- ליג'יאנג
IMG_2715
'שדות דאלי והרי ה'טסאנג
בת מיעוט ה'נאשי'- ליג'יאנג

יום 11: ליג’יאנג (לינה: שו-ח׳ה)

נצא בבוקר אל העתיקה של ליג'יאנג, מקום משכנם של מיעוט הנאש'י, מיעוט עם שורשים מטריאכלים, היסטוריה מרתקת ותרבות עשירה שכוללת דת, שפה וכתב ייחודיים.

נתחיל בשוק יום המקומי התוסס של ליג’יאנג אשר שוכן בצמוד לעיר העתיקה והוא אחד המקומות היותר אותנטיים בה. משם נכנס אל מבוך הסמטאות השוקקות של היר העתיקה ומשם נמשיך לסיור קצר בפארק "בריכת הדרקון השחור" ובמוזיאון בני הנאש'י. נכנס למוזיאון שלצד חפצים וכלים עתיקים מציג גם שרידים והסברים מרתקים על דת ה"דונגבה" המקומית שרווחה באזור- זו היא דת שאמאניסטית שמשלבת את אמונות מקומיות עם דת הבון הטיבטית, אמונות בודהיסטיות ודאואיסטיות.

אחר הצהריים נסע לכפר הנאשי באיישה הפסטורלי והשקט שהיווה מרכז סחר מקומי לפני שליג'יאנג תפסה את מקומו.

בהתאם לזמן נמשיך גם אל הכפר  יו-חו שייחודיותו הינה בסגנון בניית הבתים מאבן. נסתובב בין הבתים היפים עד שנגיע לנקודת תצפית על כל העמק.

בערב נסתובב בעיר העתיקה של שו-ח׳ה שם גם נישן.

 

 

יום 12: ליג׳יאנג - דאלי (לינה: דאלי)

לאחר ארוחת הבוקר נבקר במקדש הטיבטי ג’י יון, מקדש יפייפה עמוס בדגלי תפילה, ציורי קיר ופסלים מהמיתולוגיה הטיבטית ובו לומדים עשרות ילדים-נזירים. נעלה לראש המקדש ממנו נשקף נוף יפייפה של אגם לה-שה וסביבתו.

משם נמשיך אל העיר העתיקה של דאלי, בירתה הקדומה של הממלכות Nan Zhao ו-Dali- ששלטו באזור בין המאות ה- 8 ל- 13 לספירה. דאלי שוכנת בגובה של 2,000 מטרים מעל פני הים, על שפת אגם "ארחאי", אגם המים המתוקים השביעי בגודלו בסין, ולמרגלות רכס הרי ה"טסאנג" שמתנשא לגובה של 4,000 מטר . 80% מתושבי דאלי הם בני מיעוט ה"באי" אשר גרים באזור כבר למעלה מ- 3,000 שנה.

לפני  ההגעה נבקר בכפר ז'ואו צ'נג שם נבקר במפעל משפחתי שמייצר בדים ובגדים צבעוניים בשיטה מסורתית של בנות ה’באי’.

לאחר מכן נבקר בחוות תה ששוכנת בואדי מקסים המשקיף על כל אגם ארחאי ונפת דאלי. נטייל בין מטעי התה, עד שנגיע למפל מקומי יפה.

את היום נסיים בסיבוב לילי בין חומות העיר העתיקה שנשתמרו מתקופת שושלת המינג, נסתובב ברחובות השוקקים ולאחר מכן נחזור למלון שלכם.

 

יום 13: דאלי – שאש'י (לינה: שאש'י)

נתחיל את היום בסדנת בישול סיני בסגנון יונאני או סצ’ואני במהלכה נבקר בשוק המקומי שם נקנה את המצרכים אשר ישמשו אותנו להכנת  המנות אותן גם נסעד לארוחת הצהריים.

נעזוב את דאלי ונתחיל לטפס צפונה על דרך המשי הדרומית שידועה גם כ- "דרך התה והסוסים"",  דרך סחר עתיקה שתחילתה בהודו ודרום מזרח אסיה ואשר חצתה את כל יונאן בדרכה לטיבט ואל פנים סין. נתחיל בביקור בכפר שי ז'ואו, כפר- שוק שממוקם על הדרך העתיקה. נעבור דרך השוק המקומי התוסס בו בני המיעוטים השונים שחיים בכפרים שעל שפת האגם וההרים מסביב מגיעים למכור את מרכולתם. נעבור בדרך בחנות מפעל לייצור אטריות אורז, ובבית ספר לציורי משי.

אחה”צ נצא לכיוון הכפר שאש׳י ששוכן בתוך עמק מרהיב ושופע בשדות. הכפר שמרוחק כ-50 ק"מ בלבד מהרמה הטיבטית, שימש במשך מאות שנים נקודה מרכזית על דרך התה והסוסים.

בערב נסתובב בין הרחובות המיוחדים של הכפר.

 

יום 14: שאש’י (לינה: שאש'י)

נצא בבוקר לטיול יום בהר הקדוש שי-באו. מלבד הנוף היפייפה שניבט ממנו, שימש ההר במשך מאות שנים מרכז פולחן בודהיסטי לבני האזור. נעצור בשני מקדשים ייחודיים המשלבים מוטיבים של בודהיזם טיבטי, בודהיזם סיני ואמונות איזוטריות שהיו נהוגות באזור. משם נמשיך בטיול רגלי של שעה וחצי במורד ההר שבתוך סלעיו האדומים חצובים מקדשים קטנים, בחזרה לשאש'י.

לאחר מנוחה קלה, נצא להליכה נעימה בין השדות והכפרים החקלאים שבעמק שאש'י.

 

 

 

הר מאה התרנגולות- שנגרילה
PANO_20151028_162105
IMG_20150723_131631_HDR_1437650060870
הר מאה התרנגולות- שנגרילה
PANO_20151028_162105
IMG_20150723_131631_HDR_1437650060870

יום 15: שאש׳י - לימינג (לינה: לימינג)

לאחר ארוחת בוקר וצ'ק-אאוט ניסע אל אזור ‘שלושת הנהרות המקבילים’. נעצור  ב"עיקול הראשון של נהר היאנגצה” אשר שומר את  הנהר האדיר שהוא עורק החיים הראשי של סין בתוך גבולות המדינה, בשונה משני הנהרות המקבילים לו- המקונג והסלווין, ש'בורחים' למדינות אחרות.  נעצור בעיירה שיגו, לה חשיבות רבה בהסטוריה של בני הנאש'י. נבקר ברחובות העתיקים של העיירה ונעלה לתצפית יפה על האזור ונהר היאנגצה.

 

משם נמשיך אל  הכפר לימינג שנמצא בלב שמורת "לאו ג’ון שאן’‘ בה מתגורר מגוון של בני מיעוטים ביניהם מיעוטי ה’ליסו’, ה‘פומי’, ה‘אי’ ועוד. כשנגיע נצא לטיול ב"הר אלף הצבים" – הר מסלע אבן חול ייחודית, שם נעלה לראש ההר ברכבל כשאת הדרך למטה נעשה ברגל (כ-2.5 ק"מ).

 

את הערב נעביר בכפר השקט של לימינג.

 

 

יום 16: לימינג - שנגרילה (לינה: שנגרילה)

לאחר ארוחת הבוקר נצא בנסיעה צפונה לכיוון הרמה הטיבטית.

נתחיל בנסיעה של שעתיים לאורך נהר היאנגצה עד שנגיע אל "ערוץ דילוג הנמר”- עומקו של הערוץ מהנהר לראש ההר הוא כ- 3,760 מטרים והוא הערוץ העמוק ביותר של נהר היאנגצה ואחד העמוקים בעולם. נרד אל הנקודה הנמוכה ביותר שם שוצף הנהר בעוצמה ומעליו מתנשאים מצוקיו האדירים של הר דרקון הירקן (Jade Dragon Snow Mountain).

 משם נמשיך בנסיעה אל העיר שנגרילה, העיר הטיבטית ששוכנת בינות להרים על השלוחות של הרמה הטיבטית וקרויה על שם גן העדן האגדי. את הערב נעביר בשיטוט ברחובות העיר העתיקה ונצטרף למקומיים שרוקדים ריקודי עם בכיכר המרכזית.

 

 

יום 17: שנגרילה (לינה: שנגרילה)

נצא בבוקר ליום מלא בעקות התרבות הטיבטית. נתחיל בשוק המקומי של שנגרילה אשר מציע גבינות יאק מעושנות, יוגורט בעבודת יד, פעמונים, תשמישי קדושה בודהיסטים ומאכלים טיבטיים. זה מקום נהדר לקנות כמה מזכרות ייחודיות.

נמשיך בנסיעה אל הכפר ניש’י, שידוע במומחויות של המקומיים בעבודת קדרות. נסתובב בין בתי הכפר ונראה את בעלי המלאכה בעבודתם.

נחזור לשנגרילה לביקור  במנזר הגדול ביותר ביונאן, מנזר Songzanlin אשר הוקם במאה ה- 17 על ידי הדלאי- לאמה ה- 5. בתקופת השיא שימש ביתם של למעלה מ- 3000 נזירים אך נהרס בתקופת "מהפיכת התרבות", שוקם מחדש וכיום חיים בו כ- 800 נזירים ממסדר "המצנפות הצהובות". המבנה מזכיר את מבנה "הפוטאלה" המפורסם שבלאסה ולכן נקרא גם "הפוטאלה הקטנה". נסייר בהיכלים הענקיים בין הדמויות הבודהיסטיות העצומות ונשקיף מראש המנזר אל נוף ההרים המושלגים שמסביב.

לאחר הביקור במקדש נמשיך לביקור אצל משפחה טיבטית שם נוכל להתרשם מסגנון הבנייה הייחודי ונטעם את תה החלב המסורתי של הטיבטים, היוגורט המקומי וממתקי הבית.

לקראת הערב נחזור לעיר העתיקה של שנגרילה שם תוכלו להסתובב בחופשיות ברחובות השלווים של העיר העתיקה.

 

יום 18: שנגרילה-בייג'ינג

בבוקר העברה לשדה התעופה של שנגרילה שם תקחו את טיסתכם לבייג'ינג בהתאם ללוח הטיסות, ומשם חזרה לארץ.

***סוף שירות***

IMG_20160421_112623
גויאנג- - רצועות תינוק- מכל מקומי
IMG_20160322_171155 (1)
IMG_20160421_112623
גויאנג- - רצועות תינוק- מכל מקומי
IMG_20160322_171155 (1)

* אלה הם רק חלק מהמקומות אליהם נוכל לקחת אתכם... יש לנו עוד המון כפרים, הרים ,עמקים, עיירות עתיקות ומקומות מרתקים שתוכלו להוסיף למסלול שלכם- כל הטיולים שלנו הם טיולים בהתאמה אישית לכל מטייל וקבוצה.

צרו איתנו קשר

סין הכפרית

דור:
מספר ישראלי - 03-3747809 
מספר סיני- 18687228642 (86+)

יובל:

מספר ישראלי- 03-3722300 

מספר סיני- 15208364170 (86+)

מספר ישראלי
גילי 052-8762445
דור  058-5394704  
יובל 053-9403562 
שעות המשרד הן בין הימים ראשון עד חמישי בין 10:00-17:00
  • Facebook
  • Instagram
מסלולי טיולי בסין 
בייג'נג
יונאן 
סצ'ואן 
שנגחאי 
ש'יאן 
גווילין ויאנגשואו
גוויז'ואו 
טיבט
ש'ינג'יאנג
פארקים ושמורות טבע
הונג- קונג