טיול אופניים - חוצה חבל יונאן

מהרמה הטיבטית של שנגרילה ועד העיירה העתיקה של דאלי - מסע בין עמקים, אגמים ובני מיעוטים

הקסם של יונאן: מקור השם יונאן -״云南״ הוא "מדרום לעננים”, היות ומזג האוויר המעונן השורר בפנים הארץ נשאר מצפון, ואילו ביונאן מזג האוויר אביבי ושמשי רוב ימות השנה.

מאז ומעולם נחשבה יונאן כ"מערב הפרוע של סין" אזור המרוחק מאחיזת ידו הלוחצת של הממשל המרכזי, אזור עשיר בסיפורים על גנרלים מודחים, מרידות וממלכות עצמאיות. זהו מחוז של טבע מרהיב, ביתם של %25 מכלל מיני הצומח בסין ו- 20% מכלל בעלי החיים.

אתם מוזמנים להצטרף למסע על "דרך התה והסוסים" בטיול שמשלב תרבות סינית קלאסית עם תרבות בני המיעוטים השונים שמאכלסים את יונאן. מסע המאפשר הצצה לעולמם החקלאי של הסינים, ומשלב בודהיזם ואמונות אזוטריות.

בראש ובראשונה, תוכלו ליהנות מהנוף, האוויר הטוב, האגמים הרבים והאוכל המשובח של יונאן.

הטיול יוצא בשיתוף של חברת 'לשם ובחזרה' עם חברת 'Asian Cycling Projects', היושבת ביונאן ומתמחה בהוצאות טיולי אופניים ברחבי סין.

 

 

 

טיול זה מדורג בדרגת קושי בינונית, כ- 4 עד 6 בסולם מתוך 10. ממוצע הרכיבה נע בין 60-80 ק״מ ליום בהתאם לתנאי השטח והתכנית. 

הטיפוסים יהיו גם כן בדרגת קושי בינונית כאשר באופן כללי הפרש הגבהים יהיה של 500 מטרים, עם מקסימום של 1000 מטרים באחד הימים. המסלול מלווה בעליה לגבהים של מעל 3000 מטר. את הטיול נתחיל בשנגרילה הנמצאת כ-3200 מטרים מעל פני הים. היומיים הראשונים יהיו רגועים ויאפשרו התאקלמות לאויר הדליל.

הרכיבה תתבצע על כבישי אספלט וכבישי בטון. אין נסיעה על אוטוסטרדות, אך עם זאת אלו כבישים ראשיים עליהם נוסעים המקומיים. בנוסף ,חלקם מהכבישים מפותלים ועוברים בתוואי שטח הררי.

!מוזמנים להצטרף אלינו להרפתקה חד פעמית ובלתי נשכחת

מספר ישראלי
גילי 052-8762445
דור  058-5394704  
יובל 053-9403562 
שעות המשרד הן בין הימים ראשון עד חמישי בין 10:00-17:00
  • Facebook
  • Instagram
מסלולי טיולי בסין 
בייג'נג
יונאן 
סצ'ואן 
שנגחאי 
ש'יאן 
גווילין ויאנגשואו
גוויז'ואו 
טיבט
ש'ינג'יאנג
פארקים ושמורות טבע
הונג- קונג