אנו רוצים להכניסכם אל החוויה והעולם הסיני כפי שהיא ללא ייפוי וללא מסכות, פשוט כפי שהיא עולם ותרבות חדשים על היפה והמכוער שבה.

ולכן אנו רוצים שגם אתם תניחו, גם אם לזמן קצר לכל  הדעות הפילוסופיות, הפוליטיות, הדתיות ובכלל צורות המחשבה הקודמות שלכם  ולהפוך להיות ‘כמעט כמו תינוק’, לא לדעת שום דבר זולת מה שאתם רואים מרגישים ומריחים. הניחו לאוזניכם לשמוע את כל מה שהן רוצות לשמוע, הניחו לעיניכם לראות את כל מה שהן רוצות לראות הניחו לתודעתכם לחשוב את כל מה שהיא רוצה לחשוב הניחו לריאות לנשום בקצב שלהן… עצרו, הביטו, תטעמו והקשיבו.

האג'נדה שלנו 

קצת עלינו

אנו ישראלים שחיים בסין ואשר רוצים להביא לכם את סין שמחוץ למסלול התיירותי השחוק.

כמי שאוהבים לטייל ונושמים טבע ותרבות, ברצוננו לקחת אתכם דרך הכפרים, השדות, הטבע ובעיקר האנשים, כדי לספק לכם חוויה ייחודית של סין שאנחנו אוהבים תוך שימת דגש על טבע, תרבות, שפה, אוכל וחוויות. 

אנחנו מאמינים שטיול מושלם מורכב מאין ספור חלקים. לכן סיירנו במאות מקומות ואתרים, על מנת להציע לכם מגוון של מסלולים ולספק לכם את המלונות, המסעדות האטרקציות והנופים המעניינים ביותר ובמחירים הטובים ביותר שיש לכל מקום להציע.

כל הטיולים, הסיורים והטרקים שלנו הם בהתאמה אישית לכל מטייל וקבוצה. לכן לא משנה אם אתם מבוגרים או צעירים, פנסיונרים, תרמילאים או בין לבין, נוכל להתאים לכם מסלול תפור מיוחד בשבילכם עם ליווי מלא בכל השלבים של הטיול החל מההכנה ועד למטוס חזרה הביתה

דור חג'בי- מדריך טיולים ישראלי בסין
דור חג'בי- מדריך טיולים ישראלי בסין
יובל לוי- מדריך טיולים ישראלי בסין
מספר ישראלי
גילי 052-8762445
דור  058-5394704  
יובל 053-9403562 
שעות המשרד הן בין הימים ראשון עד חמישי בין 10:00-17:00
  • Facebook
  • Instagram
מסלולי טיולי בסין 
בייג'נג
יונאן 
סצ'ואן 
שנגחאי 
ש'יאן 
גווילין ויאנגשואו
גוויז'ואו 
טיבט
ש'ינג'יאנג
פארקים ושמורות טבע
הונג- קונג