סדנאות תרבות בסין 

אנחנו מאמינים שהדרך הטובה והמהנה ביותר לחוות ולהכיר את התרבות הסינית היא לא רק כמתבוננים מהצד אלא דרך עשייה והתנסות. לכן אנו מציעים מגוון של פעילויות וסדנאות, אשר יעשירו את החוויה שלכם ויפתחו לכם פתח לעולם עשיר של טעמים, ריחות והתנסויות אותם תזכרו גם הרבה זמן אחרי שתעזבו את סין.

קטיף וקליית תה
נצא לחוות התה ששוכנת בואדי מקסים שמשקיף על אגם ארחאי ונפת דאלי. שם, נתנסה בכל שלבי הכנת התה הירוק המשובח של יונאן החל מליקוט עלי התה, דרך קלייתו ועד טקס תה סיני מסורתי. במהלך הקלייה נלך למפלים והמעיינות הצלולים שבמעלה הואדי. את התוצרת המשובחת שתישאר תוכלו לקחת הביתה. 
סדנאות בישול וסיורים קולינריים
 
אנחנו מציעים מגוון של סדנאות בישול בנות כמה שעות ועד יום שלם או שלושה ימים של סיורים קולינריים. הסדנאות כוללות בישול של מאכלים על טהרת המטבח הסיצ'ואני או היונאני ומשלבות ביקור חוויתי בשווקים המקומיים ובמסעדות נבחרות.

טאי- צ'י

ידועה גם כ- Shadow Boxing. זו היא אומנות לחימה סינית בת מאות שנים שמשלבת שליטה גופנית עם שליטה רוחנית ומסייעת בחיזוק אנרגיית ה"צ'י" - אנרגיית החיים בגופנו. הפילוסופיה מאחורי הטאי צ'י היא הפילוסופיה הדאואיסטית שמדגישה את החיבור של האדם לטבע ואת כוחה של הרכות והזרימה על פני הכוחניות והנוקשות, לכן תרגול הטאי צ'י הוא איטי ורגוע ומתאים לכל הגילאים. סדנאות הטאי צ'י יכולות להתבצע במנזרים השונים או כאימוני בוקר במהלך הטיול.

קליגרפיה וציור סיני
הציור והקליגרפיה המסורתיים הם סוגי אומנות סיניים בני אלפי שנים אשר כמו הטאי צ'י משלבים דיוק וטכניקה גבוה יחד עם שחרור, רכות וזרימה. הסינים מחשיבים את שני סוגי האומנות האלה כמייצגים את אופי האדם ובעלי יכולת לזקק את הנפש וכמובן כבעלי אסתטיקה גבוה. במהלך הסדנא תתרגלו את כל השלבים החל מהכנת הדיו, אחיזת המכחול הנכונה וכמובן תתרגלו ציור וכתיבה..

סדנת טעימות תה

זה הוא אינו סוד שהסינים משוגעים על תה אך מעטים במערב מכירים את התה הסיני אשר שונה לחלוטין מהמשקה אותו אנו רגילים לשתות. בסדנת טעימות התה המשלבת טעמים וריחות חדשים ועדינים נתנסה בטקס הכנת התה על כל משמעויותיו ונטעם מגוון סוגים של תה סיני אשר אחדים נקטפו זה מכבר ואחרים התיישנו והשתבחו במשך שנים.

Home Stay

אירוח אצל בתי מקומיים באזורים השונים של יונאן משישואנגבאנה בדרום ועד האזורים הטיבטיים בצפון. חוויה ייחודית במהלכה תלמדו מקרוב על אורחות חייהם של המקומיים. תוכלו להצטרף לחצי יום או ליום מלא במהלכו תאכלו, תשנו ותצטרפו אל המקומיים ליום עבודה. 

שפה וכתיבה סינית

השפה הסינית היא ייחודית מסוגה והשפעתה על התרבות הסינית כמו גם היפינית, הקוראנית ותרבויות אסייאתיות נוספות היא עמוקה ומרתקת. אתם מוזמנים לקורס מזורז בשפה והכתיבה הסינית במהלכה גם נעמיק את היכרותנו עם התרבות והפילוסופיה הסינית.

מספר ישראלי
גילי 052-8762445
דור  058-5394704  
יובל 053-9403562 
שעות המשרד הן בין הימים ראשון עד חמישי בין 10:00-17:00
  • Facebook
  • Instagram
מסלולי טיולי בסין 
בייג'נג
יונאן 
סצ'ואן 
שנגחאי 
ש'יאן 
גווילין ויאנגשואו
גוויז'ואו 
טיבט
ש'ינג'יאנג
פארקים ושמורות טבע
הונג- קונג